White Logo
Fredo Woho

Fredo WoHo

Mustamäe tee 3a, Tallinn

E-R: SULETUD

Scroll Down Icon
Mingi äge söök

Fredo WoHo

Fredo WoHo on uus ja värske restoran Tallinna Woho kvartalis, mis on tööpäeviti tuntud suurepärase lõunasöögi-paigana ning õhtustel aegadel ning nädalavahetustel kui avar ja elegantne paik vastuvõttudeks, sünnipäevadeks ning firmapidudeks. 


Kõikidel tööpäevadel pakume maitsvat hommikusöögimenüüd ning tervislikke ja laia valikuga lõunapakkumisi. Menüüs on iga päev vähemalt kaks erinevat suppi ning kolm kuni viis erinevat päevapraadi, millest üks on taimetoitlastele. Klientidele on alati tasuta lauavesi ning värske, kohapeal valmistatud ciabatta koos maitsevõiga. 

Fredo Catering

Perfect for a quick lunch. Reasonable prices.

- Jakob J.

Love the food and the service! In the summertime they had wider menu which was especially nice. I have also heard that they are offering super-nice breakfast buffet with cheap price, but I have not yet visited it in the morning.

- Lea K.

Outstanding food, fast service and amazing staff. We regularly eat lunch here and occasionally breakfast, I have never had a bad experience.

- James T.

Fredo WoHo

  • Fredo WOHO restoran on uue ja elegantse toidukohana ideaalne paik, kus korraldada sünnipäevi, pulmi, firmaüritusi ja vastuvõtte.
  • Restoranis on istekohti sajale inimesele.
  • Suveperioodil on võimalik kasutada ka väliterrassi.
  • Restoranis on olemas ekraanid, professionaalne helisüsteem ning lava-võimalus.
  • Toole ja laudu on võimalik paigutada vastavalt kliendi soovidele.
  • Lubame kliendil tuua üritustele oma alkoholi, tasudes vaid klaasitasu.
  • Klientidele tasuta parkimine.

sushi

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile woho@fredo.ee või helista (+372) 600 1120.

Kuidas meieni jõuda?

Fredo WoHo Neo Bistroo asub aadressil Mustamäe tee 3a esimesel korrusel, modernses WoHo kvartalis. Meie juurde saab väga mugavalt tulla autoga, restorani ees on klientidele tasuta parkimiskohad. Lisaks on meist 1 minutilise jalutuskäigu kaugusel Hipodroomi peatus, kuhu sõidab troll nr 1 ja bussid nr 16 ja 42.