White Logo
Tartu mnt Fredo

Fredo Köök & Baar

Tartu mnt 83, Tallinn

E-R: 08:00-16:00

Scroll Down Icon
Catering ja Eriüritused

Fredo Köök & Baar

Fredo Köök & Baar restoran on Tallinna üks tunnustatumaid päevarestorane, kus on igal tööpäeval vaheldusrikas ja tervislik hommiku- ja lõunasöökide valik. Iga päev on menüüs kaks erinevat suppi ning kolm erinevat päevapraadi, millest üks on alati taimetoit. Klientidele pakume tasuta lauavett ning värsket, kohapeal valmistatud ciabattat koos maitsevõiga. 

Head isu!

Fredo Catering

Perfect for a quick lunch. Reasonable prices.

- Jakob J.

Love the food and the service! In the summertime they had wider menu which was especially nice. I have also heard that they are offering super-nice breakfast buffet with cheap price, but I have not yet visited it in the morning.

- Lea K.

Outstanding food, fast service and amazing staff. We regularly eat lunch here and occasionally breakfast, I have never had a bad experience.

- James T.

Catering ja eriüritused

Fredo Catering on klientide hulgas tunnustatud ning usaldusväärne partner  vastuvõttude, konverentside ning sünnipäevade toitlustamisel. Meie peakokk Aleksei Jerjomini käe all valminud toidud ühendavad endas nii modernsete kui ka Euroopa köögi kuldajast pärit klassikaliste hõrgutiste maitsete kombinatsiooni.

Fredo Catering kasutab võimalikult palju eestimaist toorainet. Aitame Teil korraldada iga teie ürituse nauditava ning meeldejääva sündmusena.

sushi

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile fredo@fredo.ee või helista +372 656 1919.

Kuidas meieni jõuda?

Fredo Köök & Baar asub Sossimäe jalamil, uues Büroo 83 ärihoones, aadressil Tartu mnt 83. Kui registreerite restorani letis oma auto registreerimisnumbri, on parkimine Fredo klientidele üle tee asuvas Europargi parklas tasuta. Meie juurde saab tulla ka trammidega nr 2 ja 4, Lubja peatus asub kohe meie maja kõrval.